+90 212 801 19 15
bilgi@froumann.com

HAVADAKİ VİRÜS VE BAKTERİLERİ YÜZDE 99 FİLTRELEYEN VE TEMİZLEYEN CİHAZ ÜRETTİK

ESKİŞEHİR’de, kapalı alanlardaki başta koronavirüs olmak üzere virüs, bakteri, toz, alerjen ve kimyasallar gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri yüzde 99 oranında filtre edebilen Froumann marka hava temizleme cihazı üretildi.

ELİF MELİKOĞLU I SEMA BAYSAL ile İŞKOLİK

Business Channel Tv’de yayınlanan SEYHAN SOYLU ile İŞKOLİK programına ELİF MELİKOĞLU konuk oldu. Elif Melikoğlu Elson Hava Teknoloji Sanayi hakkında bilgi verdikten sonra, firmasının rakiplerinden olan farkı, ürünleri ve çok daha fazlasını bizler için anlattı.

AR-GE YÖNETİCİSİ DUYGU YALNIZOĞLU I OSMAN NURİ ÇELİK ile EKONOMİ SOHBETLERİ

ESO HABER Youtube kanalına yayınlanan Ekonomi Sohbetleri Programında Doç. Dr. OSMAN NURİ ÇELİK ile DUYGU YALNIZOĞLU konuk oldu. DUYGU YALNIZOĞLU Elson Hava Teknoloji Sanayi hakkında bilgi verdikten sonra, firmasının rakiplerinden olan farkı, ürünleri ve çok daha fazlasını bizler için anlattı.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazlarının Covid-19
salgınıyla mücadelede bilimsel çalışmalar kanıtlandığını
açıklandı

Dünya gündeminin ilk sırasında yer alan COVID-19 salgın hastalığı
ile ilgili umut veren haber, Türkiye’den geldi.
Haberin Devamı..

Koronavirüse Havada Karantina

Dünya gündeminin ilk sırasında yer alan koronavirüs salgını ile ilgili umut veren haber, Türkiye’den geldi.

Haberin Devamı..

Dünyada bir ilk: SARS CoV-2 Virüsünü Yüzde 99 Oranında Filtre Ettiği Üniversite Testiyle Saptanan Hava Temizleme Cihazı Geliştirildi!

İşadamı Burak Yakupoğlu’nun kurucusu ve CEO’su olduğu Froumann Profesyonel Hava Temizleme Ürünleri, sahip olduğu üniversite raporları sonrası ev, ofis ve kamuya açık alanlar için umut oldu.

Haberin Devamı..

Havadaki virüs ve bakterileri yüzde 99 filtreleyen cihaz ürettiler

Eskişehir’de, kapalı alanlardaki başta koronavirüs olmak üzere virüs, bakteri, toz, alerjen ve kimyasallar gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri yüzde 99 oranında filtre edebilen Froumann marka hava temizleme cihazı üretildi.

Haberin Devamı..