Perakende Mağazalarda Hepa Filtreli Temizleyiciler

Her koşulda alışveriş yapmak için ihtiyaç duyduğumuz marketler ve tüm perakende mağazalar, hastalığa yakalanma riskinin yüksek olduğu mekanlar. Hava yoluyla bulaşan enfeksiyonların genel tehlikesi her zaman var. Özellikle kentsel ortamlarda havanın çok sayıda başka kirletici tarafından zarar gördüğünü zaten biliyoruz.

Sonuç olarak, müşteriler ancak kendilerini güvende hissettiklerinde alışveriş merkezlerine ve perakende mağazalarına yönelecekler. Temiz havanın önemi vazgeçilmezlerimizden olacak. Bunun sonucunda da kapalı ortamlarda hava temizleyicilerinin önemi giderek artacak.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları perakende kullanım alanları arasında mağazalar, alışveriş merkezleri sayılabilir. N90 Smart SDS ve N100 V Smart SDS modellerimiz ile markanızın reklamını yapabilir, duyurularda bulunabilir, başka markaların reklamını yaparak gelir sağlayabilirsiniz.

Froumann Hava Temizleme Cihazlarından yararlanan perakende markalarının arasında, D&R Müzik ve Kitap Evleri, Shell Benzin İstasyonları, Bee Goddess, Bebek Concept Store gibi kurumları sayabiliriz.

Perakende Mağazalarda Hepa Filtreli Temizleyiciler

NELERİ TEMİZLER?

Filtreli Temizleyiciler Neleri Temizler?

Bilgi Al!

WhatsApp ile iletişime geç