Soluduğunuz Havanın Kalitesini Görün ve Gösterin

Ofis çalışanları günlerinin büyük kısmını kapalı alanlarda kalabalık ortamlarda geçiriyor. Virüslerin normal yaşantımızı etkilemeye başladığı son günlerde kalabalık, açık ofis ortamında bulunmak kişilerde tedirginlik yaratıyor.

İş yerinizdeki temiz hava ile çalışanlarınıza ve müşterilerinize güven verin.

İyi hava kalitesinin önemi

İç mekan hava kalitesi hakkında yapılan bir tüketici araştırmasında katılımcıların %76’sı bir binanın iç hava kalitesine ilişkin değerlendirmeyi görebildiklerinde daha iyi hissettiklerini söylüyor.

İç hava kalitesine yatırım yapmak yalnızca endişelerin giderilmesine değil, aynı zamanda bina sahiplerine binaları daha verimli ve etkili bir şekilde yönetmelerini de sağlar.

Müşterileriniz ve çalışanlarınız için güven oluşturun

İşletmelerin tüm ortak alanlardaki ve ofislerdeki hava kalitesini gösterge panelleri, uygulamalar, web sitesi vb. aracılığıyla sunmalarına olanak tanıyarak, hava kalitesini çalışanların sağlığını ve zindeliğini sağlamak için sürekli olarak izleyebilirsiniz. Bu da çalışanlar arasında şeffaf bir şekilde güven oluşturmaya ve çalışanların iş yerinde bulunma konusundaki güvenini artırmaya yardımcı olur.

Hava kalitesinin izlenmesi ve bu bilgilerin şeffaflığı çalışan mutluluğunu yeniden inşa etmenin en etkili yoludur.

Gerçek zamanlı hava kalitesi skoru monitörünüzden alınan verilerle belirlenir ve hava kalitenizin hızlı bir şekilde görülmesini sağlar.

Partikül Madde PM 1, PM 2.5 ve PM 10’u ölçer.

Parçacıklı madde havada dolaşır ve enfeksiyona ve virüs yayılımının artmasına neden olabilir.

Karbon dioksit

Daha fazla insan bir alanı işgal ettikçe, CO2 seviyeleri yükselerek üretkenliği, konsantrasyonu, iş performansını etkiler ve sağlığı olumsuz etkiler.

Uçucu Organik Bileşikler (VOC’ler)

Temizlik maddeleri, inşaat malzemeleri ve diğer günlük eşyalar tarafından havaya salınan, çoğu kansere neden olabilen kimyasallar ve toksinler.

Formaldehit

İnşaat malzemeleri, mobilyalar ve temizlik kimyasalları gibi birçok günlük eşyada bulunan ve sağlığı olumsuz etkileyen tehlikeli bir gaz.

Basınç

Basınçtaki farklılıklar bulaşıcı parçacıkların akışını artırabilir. Düşük basınç farkları optimum basınç koşullarını oluşturur.

Nem

Nem seviyeleri virüsün yayılma hızını etkileyebilir. Yüksek seviyeler bina çürümesine, küf oluşumuna neden olabilir veya öngörülen bakımın bir göstergesi olabilir.

Sıcaklık

Optimal sıcaklık koşulları 20-23 derecedir. Bu koşullar, daha iyi çalışma performansı ile sonuçlanabilir.

Virüsler

PM ve CO2, virüs bulaşma şansını artıran iki anahtar parametredir.

Hava kalitesi ölçüm cihazları CO2 ve Partikül Madde tehlikeli seviyelere yükseldiğinde kullanıcıları uyararak ultra ince partiküller de dahil olmak üzere havadaki virüslerle mücadeleye yardımcı olur.

Toksinler monitörler temizlik kimyasalları, dezenfektanlar ve diğer günlük ürünlerden salınan VOC’ler ve Formaldehit gibi toksik tehditleri tespit eder. Uyarılar ve bildirimler, kullanıcılara veya üçüncü taraflara gönderilebilir.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde sadece küçük ofis odalarında değil, büyük metrekareli ortak ofis alanlarında da virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza %99,995 oranında güvenli nefes alanı oluşturabilirsiniz. Toplantı odası, resepsiyon, yemekhane gibi büyük ve ortak alanlarda kullanabileceğiniz N90 ve N100 V modellerimiz çalışanlarınızı korumakla kalmayacak, verimliliğin artmasına da yerdımcı olacaktır.

Hava temizleyicisi kullanımının önem kazandığı bu günlerde, ürünlerimizden faydalanan ofisler arasında Pronet, Ekspo Factoring, Turcas, Organik Kimya, Franklin, Cerrahgil, White&Case, Remax, Liebherr, Sarsılmaz gibi şirketler bulunmaktadır.

NELERİ TEMİZLER?

Filtreli Temizleyiciler Neleri Temizler?

Bilgi Al!

WhatsApp ile iletişime geç