Otel & Restoranlarda Hava Temizleme Makinesi Kullanımı

Otel ve Restoranlarda Froumann
Son yıllarda konaklama endüstrisi, misafirlerinin konforu ve sağlığı üzerinde doğrudan etkisi olan hava kalitesi sorunlarının farkına vardı. Temiz hava kalitesi önem kazandı. Genellikle temizlik maddelerinden, sigara dumanından, su hasarından veya tadilattan kaynaklanan kokular otellerde yaygın olarak endişe edilen hava kirleticileri arasındadır. Ek olarak, artan sayıda müşteri, alerji veya astım dostu bir ortam ihtiyaçlarını karşılayan otel konaklama yerleri aramaktadır. Restoranlarda ise, yemek, tuvalet ve sigara dumanı kokuları ön plana çıkar.

Maske takmak, yüzey dezenfeksiyonu yapmak maalesef yetersiz bir korunma yöntemidir. Zaten restoranlarda maske ile korunmak mümkün değildir.
Froumann’ın tasarımında kullanılan, HEPA H14 filtre içeren çoklu filtreleme sistemi ve doğru hava akımı hızı sayesinde ortamda bulunan tüm kirleticiler temizlenerek size ve misafirlerinize güvenli bir nefes alanı sağlanır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları ile müşterilerine ve çalışanlarına gerekli özeni gösteren otel ve restoranlar arasında; Bebek Oteli, Kalyon Otel, Hillside Beach Club, Beymen Brasserie Nişantaşı, Backyard gibi hizmet kaliteleri ile ün yapmış isimler sayılabilir.

Otel & Restoranlarda Hava Temizleme Makinesi Kullanımı

NELERİ TEMİZLER?

Filtreli Temizleyiciler Neleri Temizler?

Bilgi Al!

WhatsApp ile iletişime geç