Anasayfa 5 Genel 5 En İyi Hava Temizleme Cihazı

En İyi Hava Temizleme Cihazı

Hava temizleme cihazları, artan hava kirliliği farkındalığıyla pek çok kullanıcının kapalı alanlarda sağlık nefes alıp vermek için tercih ettiği ürünlerdir. Havanın temiz ve taze olması sağlık söz konusu olduğunda önemli bir konudur. Farklı tip ve boyutlarda üretilen hava temizleyici seçenekleri ile iç ortamdaki kirleticilerin büyük bir oranı giderilirken yaşam alanları daha güvenli hale getirilebilir. Özel geliştirilmiş çoklu filtreleme sistemleri ile donatılan Froumann hava temizleme cihazı modelleri, sessiz, kompakt ve kolay taşınabilir olup evden ofise, okuldan otel ve restoranlara kadar pek çok farklı kapalı alanlarda tercih edilebilmektedir. Hava kalitesi sorunlarına yüksek verimli bir hava temizleme cihazı çözüm bulabilir ve bakteri, toz ya da kimyasal kirleticilerden yaşam alanlarınızı büyük oranda arındırabilirsiniz.

Froumann Hava Temizleme Cihazları Nelerdir?

Froumann hava temizleme cihazları, farklı modellerde olup geniş filtrasyon alanları ile geniş alanlara verimli bir şekilde etki edecek şekilde tasarlanmıştır. Huni şeklinde tasarlanan filtre çıkışı ise zararı partüküllerden temizlenecek alanın her yerine temiz havanın hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Zaralı kirleticilerin yanı sıra kötü koku ve sigara dumanın giderilmesini de mümkün kılan profesyonel hava temizleyiciler, aktif karbon filtreleri ile astım ve alerji hastalığı için koruma sağlamaktadır.

Froumann tarafından H14 HEPA Filtre ile tasarlanan modeller, havadaki partiküllerin %99.995 gibi yüksek bir oranda filtrelenmesini sağlarken Lineer Akış Teknolojisi filtrenin havadaki partikülleri tutmada %100 performans göstermesini sağlar. NanoSeal Teknolojisine sahip modeller ise temiz havanın en verimli şekilde ortama dağıtılmasını destekler. Yeni nesil cihazlar, yaşam alanlarında bulunan PM1, PM2.5 ve PM10 seviyelerini gösterirken havadaki kirleticilerin gerçek zamanlı tespiti ile partikül kontrolü sağlanabilir. Böylelikle havayı taze ve temiz tutmanın en güvenli yollarından Froumann hava temizleme cihazları ile etkili bir şekilde ortamdaki havanın kalitesi korunabilir ve sağlıklı ortamlara zemin hazırlanabilir.

Forumann’a ait özel tasarımlar arasında testler ile kanıtlanmış sonuçlara sahip modeller bulunur. En iyi hava temizleme cihazı üretme konusunda özenle çalışan markanın cihazları arasında geniş filtrasyon alanına sahip modeller yer alır. Bununla birlikte Avrupa Alerji Araştırma Vakfı Merkezi yani ECARF tarafından yapılan testler, Froumann cihaz seçenekleri arasında alerji hastalarının da tercih edebileceği modeller olduğunu gözler önüne sermiştir. Bu modeller “Astım ve Alerji Dostu” sertifikası ile taçlandırılmıştır. Froumann hava temizleme cihazları arasında ayrıca ortamdaki küf, maya ve bakterileri azaltacak modellerin olduğu belirtirlir. Modeller kapalı alanları güvenli alanlara dönüştürmeye yardımcı olur.

Bilgi Al!

WhatsApp ile iletişime geç