+90 212 801 19 15
bilgi@froumann.com
 

CAFE & RESTORAN

Virüslerin normal yaşantımızı etkilemeye başladığı son günlerde restoranlar ve gıda üretimi ve satışı yapan işletmelerde, insan sirkülasyonunun fazla olmasından kaynaklı personel ve misafirler kapalı mekanlarda kalmaktan tedirgin olmaktadır. Virüslerin belli bir süre havada asılı kaldığı bilimsel olarak kanıtlanmış durumdadır, bu nedenle kapalı alanlarda maske takmak ve yüzey dezenfeksiyonu yapmak tam olarak etkili bir yöntem olamayacaktır.

Frouman Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri çoklu filtre ve HEPA filtre sayesinde havada bulunan virüs, bakteri, küf sporu ve diğer partikülleri temizlemekte ve misafirlerinizin güvenli hava solumasını sağlamaktadır.
300m2’ye kadar büyük kapalı alanlarda etkilidir.

İşletmenizde Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri kullanarak müşteri kaybı ve işletmenizin kapalı kalması gibi sorunları yaşamayacaksınız.

OTEL & REZİDANS

Yoğun insan sirkülasyonun bulunduğu oteller ve rezidanslarda; genellikle ortak havalandırma sisteminin kullanılmasından dolayı havada bulunan virüs, bakteri ve kirletici partiküllerin oranı artmaktadır.

Virüslerin belli bir süre havada asılı kaldığı bilimsel olarak kanıtlanmış durumdadır, bu nedenle kapalı alanlarda maske takmak ve yüzey dezenfeksiyonu yapmak tam olarak etkili bir yöntem olamamaktadır.

Froumann profesyonel hava temizleme sistemleri sayesinde büyük metrekareli kapalı alanlarda, tasarımında kullanılan çoklu filtreleme sistemi, HEPA filtre ve doğru hava akımı hızı sayesinde ortam havasında bulunan tüm kirleticileri temizleyerek size ve misafirlerinize güvenli nefes alanı yaratır.

GİYİM & MÜCEVHERAT

Kapalı alanlarda, AVM’lerde ve iş merkezlerinde hizmet veren giyim ve mücevherat mağazalarında yoğun insan sirkülasyonun bulunması ve müşterilerin mağaza içerisinde uzun zaman geçirmesinden kaynaklı, virüslerin normal yaşantımızı etkilediği son zamanlarda işletme sahipleri bir takım önlemler almak durumunda kalmıştır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri büyük metrekare kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratmaktadır.

İşletmenizde Froumann Hava Temizleme Sistemleri kullanarak müşteri kaybı ve işletmenizin kapalı kalması gibi sorunları yaşamazsınız.

OFİS BİNALARI

Ofis çalışanları günlerinin büyük kısmını kapalı alanlarda kalabalık ortamlarda geçirmektedirler. Virüslerin normal yaşantımızı etkilemeye başladığı son günlerde kalabalık açık ofis ortamında bulunmak kişilerde tedirginlik yaratmaktadır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde büyük metrekare kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza %99,97 oranında güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

ÜRETİM VE DEPOLAMA TESİSLERİ

Fabrikalar, Atölyeler, Büyük Depolar, Lojistik Şirketleri

Büyük alanlara sahip fabrikalar, atölyeler ve büyük depolarda , insan yoğunluğu kapalı alanın genişliğinden dolayı ; virüslerden, bakterilerden ve kirletici partiküllerden korunmak salgın hastalıkların arttığı son dönemlerde büyük önem taşımaktadır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde büyük metrekare kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

GÜZELLİK SALONLARI & KUAFÖRLER & BERBERLER

Salgın hastalıkların ve grip virüslerinin çoğaldığı günümüzde, insan trafiğinin yoğun bulunduğu kapalı alanlarda hava temizliği daha fazla önem taşımaktadır. Özellikle yakın temas ile müşterilerine hizmet veren güzellik salonu, kuaför ve berberler için işletme içerisinde solunan havanın temiz, virüslerden ve bakterilerden arınmış olması müşterilerin kendilerini güvende hissetmeleri için oldukça önemli bir artıdır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza ve müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

İşletmenizde Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri kullanarak müşteri kaybı ve işletmenizin kapalı kalması gibi sorunları yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

AKARYAKIT İSTASYONLARI

Müşterilerinin ödeme yapmak için zorunlu olarak kapalı hizmet alanına girmek zorunda kaldığı akaryakıt istasyonlarında, yüksek insan sirkülasyonunun olmasından kaynaklı havada uzun süre asılı kalabilen virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler daha yoğun olarak bulunmaktadır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri ile kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza ve müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

DUTY FREE

Yerli ve yabancı bir çok kişinin yoğun olarak kullandığı havaalanlarında bulunan duty free mağazaları, yoğun insan sirkülasyonundan dolayı virüs ve bakterilerin yayılması için ortam hazırlamaktadır.
Büyük ve kapalı alanlarda yer almasından dolayı havada uzun süre asılı kalabilen virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler daha yoğun olarak bulunmaktadır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri ile kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza ve müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

SPOR SALONLARI

Antrenman yapan kişilerin kalp atışlarının hızlandığı ve bu nedenden dolayı daha sık ve derin nefes alıp vermeye başladıkları bilinmektedir. Yoğun insan trafiğinin bulunduğu ortak kullanımı olan spor salonları ve spor stüdyolarında havada virüs ve bakteri bulunma olasılığı daha da yüksek olacaktır.

Froumann profesyonel hava temizleme sistemleri ile kapalı alanlarda spor yapan müşterilerinizin güvenli nefes alıp vermesini sağlayabilir, yoğun kullanımdan dolayı oluşan toz ve kirletici partikülleri salonunuzdan uzak tutabilirsiniz.