+90 212 801 19 15
bilgi@froumann.com
 

CAFE & RESTORAN

“300m2’ye kadar büyük kapalı alanlarda etkili”

Pandeminin gündelik hayatımızı etkilediği bu günlerde insanların gitmeye en fazla çekindiği yerlerin başında cafe ve restoranlar geliyor. Aynı zamanda gıda üretimi ve satışı yapan işletmelerde de insan sirkülasyonu fazlalığı nedeniyle hem misafirler hem de personel kapalı alanlarda kalmaktan dolayı tedirgin.

Öncelikle biliyoruz ki: Virüslerin belli bir süre havada asılı kaldığı bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. Bu nedenle öyle görünse de kapalı alanlarda maske takmak ya da yüzey dezenfeksiyonu yapmak tam olarak etkili bir yöntem değil. Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri çoklu filtre ve HEPA filtre sayesinde havada bulunan; virüs, bakteri, küf sporu ve diğer partikülleri temizleyerek misafir ve personelinizin güvenli hava solumasını sağlıyor.

İşletmenizde Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri kullandığınızda müşteri kaybı yaşamanın önüne geçebilir ve işletmenizin kapalı kalması gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz.

OTEL & REZİDANS

“Misafirleriniz güvenli nefes alsın”

Yoğun insan sirkülasyonun bulunduğu oteller ve rezidanslarda; genellikle ortak havalandırma sisteminin kullanılmasından dolayı havada bulunan virüs, bakteri ve kirletici partiküllerin oranı artmaktadır.

Bu tarz mekânlarda maske takmak ya da yüzey dezenfeksiyonu yapmak yaygın ancak yetersiz bir korunma yöntemidir. Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde büyük metrekareli kapalı alanlarda, tasarımında kullanılan çoklu filtreleme sistemi, HEPA H14 filtre ve doğru hava akımı hızı sayesinde ortam havasında bulunan tüm kirleticileri temizleyerek size ve misafirlerinize güvenli nefes alanı yaratır.

GİYİM & MÜCEVHERAT

“Büyük metrekarelerde de etkili…”

AVM’lerde ve iş merkezlerinde, hizmet veren giyim ve mücevherat mağazaları, insanların uzun zaman geçirmekten çekindikleri yerler haline geldi. Normal zamanda insan trafiğinin epey yoğun olduğu bu mekânların işletme sahipleri de artık bir takım önlemler almak zorunda kalıyor.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri büyük metrekare kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre havada asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratmaktadır.

OFİS BİNALARI

“%99,97 oranında güvenli nefes alanı”

Ofis çalışanları günlerinin büyük kısmını kapalı alanlarda kalabalık ortamlarda geçiriyor. Virüslerin normal yaşantımızı etkilemeye başladığı son günlerde kalabalık, açık ofis ortamında bulunmak kişilerde tedirginlik yaratıyor.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde büyük metrekare kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza %99,97 oranında güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

ÜRETİM VE DEPOLAMA TESİSLERİ

Fabrikalar, Atölyeler, Büyük Depolar, Lojistik Şirketleri

Büyük alanlara sahip fabrikalar, atölyeler ve büyük depolarda , insan yoğunluğu kapalı alanın genişliğinden dolayı ; virüslerden, bakterilerden ve kirletici partiküllerden korunmak salgın hastalıkların arttığı son dönemlerde büyük önem taşımaktadır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde büyük metrekare kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

GÜZELLİK SALONLARI & KUAFÖRLER & BERBERLER

“Güvenli hizmet verebilmeniz için, temiz hava”

Özellikle yakın temas ile müşterilerine hizmet veren güzellik salonu, kuaför ve berberler için işletme içerisinde solunan havanın temiz, virüslerden ve bakterilerden arınmış olması müşterilerin kendilerini güvende hissetmeleri için oldukça önemli bir artı olduğunu biliyoruz.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza ve müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

İşletmenizde Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri kullanarak müşteri kaybı ve işletmenizin kapalı kalması gibi sorunları yaşamaktan kurtulabilirsiniz.

AKARYAKIT İSTASYONLARI

Müşterilerinin ödeme yapmak için zorunlu olarak kapalı hizmet alanına girmek zorunda kaldığı akaryakıt istasyonlarında, yüksek insan sirkülasyonunun olmasından kaynaklı havada uzun süre asılı kalabilen virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler daha yoğun olarak bulunmaktadır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri ile kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza ve müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

DUTY FREE

“Güvenli alışveriş alanları…”

Yerli ve yabancı birçok kişinin yoğun olarak kullandığı havaalanlarında bulunan duty free mağazaları, yoğun insan sirkülasyonundan dolayı virüs ve bakterilerin yayılması için ortam hazırlamaktadır. Büyük ve kapalı alanlarda yer almasından dolayı havada uzun süre asılı kalabilen virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler daha yoğun olarak bulunmaktadır.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri ile kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza ve müşterilerinize güvenli nefes alanı yaratabilirsiniz.

SPOR SALONLARI

“Sağlıklı spor için güvenli nefes”

Antrenman yapan biri, kalp atışının hızlanması nedeniyle daha sık ve derin nefes alıp verir. Ortak kullanımın fazla, insan trafiğinin yoğun olduğu spor salonu ya da spor stüdyosu gibi mekânlarda havada virüs ve bakteri bulunma olasılığı da yüksektir.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri ile kapalı alanlarda spor yapan müşterilerinizin güvenli nefes alıp vermesini sağlayabilir, yoğun kullanımdan dolayı oluşan toz ve kirletici partikülleri salonunuzdan uzak tutabilirsiniz.