+90 212 801 19 15
bilgi@froumann.com

N90

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları Alman Inovaring GmbH şirketi tarafından sağlanan teknolojik teknik çözümlerle birlikte, Avrupa Birliği standartları ve normlarına göre Alman mühendisliği ile tasarlanmıştır.

N90 Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları çoklu filtreleme sistemine sahiptir ve diğer tüm hava temizleme sistemlerinden farklı olarak, nefes hizasından kirli havayı çekecek şekilde tasarlanmıştır.

Özel geliştirilmiş çoklu filtre sistemi sayesinde bulunduğu ortamın havasını tüm zararlı bakterilerden, virüslerden, tozdan, kimyasal hava kirleticilerden ve hoş olmayan kokulardan temizler. Geniş iç mekanlar için etkili hava temizliği sağlamasından dolayı büyük odalar, açık ofisler ve geniş alanlar için idealdir.

Tasarımında kullanılan H14 HEPA filtre sayesinde havadaki 0,3 mikron ve daha büyük tüm partikülleri ultra hassas filtreleme yaparak, %99,97 verimlilikte tutma özelliğine sahiptir. Ayrıca tasarımındaki Aktif Karbon Filtre ile ortam havasındaki kokuları ve uçucu organik bileşenleri (VoC) %99 oranında azaltır.

Ürün Özellikleri N90

GENEL ÖZELLİKLERN90
Maksimum Kullanım Alanı600 m3
200 m2 (3m tavan yüksekliğine göre)
Digital SignageYok
Kontrol PaneliTouch Control
Hız Kontrol Seçeneği5 Steps Control
Boyutlar580x580x1650mm
RenkSiyah
Tekerlekli Ayaklar
Dokunmatik Ekran
Uzaktan Kumanda
Çocuk Kilidi
SertifikalarCE, CB, EMC, RoHS, Eurovent, ECARF

FİLTRE ÖZELLİKLERİ 
Hepa FiltreH14 h:100 mm
F8 Partikül Filtresi
Karbon Filtre

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Gerilim230V, 50/60 Hz
Fan MotorCentrifugal AC
Ses Seviyesi57 dB(A)
Güç140 W/H
Gövde MalzemesiCam/Metal
Debi600 m3/H
Ağırlık96 kg
Sızıntı Testi
EN 1822 Sınıflandırması
CADR (Partikül- PM2,5)845 cfm
CADR (Sigara Dumanı)1389 cfm

HEPA H14

Hepa filtreler, 0,3 mikron’a kadar zerrecikleri tutma özelliğine sahiptir bu sebeple %99.97’e kadar ultra hassas filtrasyon kalitesi sağlar. Çok yüksek verimlilikte hava kalitesi elde ederek havada bulunan uçucu organiklerin yüzde 99’undan fazlasını azaltır. Bulunduğunuz ortamın havasında virüs, bakteri, toz böcekleri gibi tüm zararlıları filtreler.

KARBON FİLTRE

Aktif karbonlar, uçucu organik bileşikleri (VOC), kokuları ve diğer gaz halindeki kirleticileri havadan ayrıştırabilecek özelliklere sahiptirler. Dış ortama salınan uçucu organik bileşikleri filtrelemek, ayrıca, sigara dumanının kokusu gibi havada bulunan kokuları gidermek içinde kullanılmaktadır.

F8 PARTİKÜL

FİLTRESİ

HEPA filtre öncesinde daha büyük partikülleri filtrelemek için kullanılır. Bu filtre ön filtreleme yaparak hava kalitesini arttırır.

Hava Temizleme Verileri

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları yapılan ölçümler sonucunda yarım saatte 50m2 alan içerisindeki pm 2,5 partikülleri 35 mikrogram/ m3’den 5 mikrogram/m3’e düşürmektedir.