+90 212 801 19 15
bilgi@froumann.com

N90 SDS

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları Alman Inovaring GmbH şirketi tarafından sağlanan teknolojik teknik çözümlerle birlikte, Avrupa Birliği standartları ve normlarına göre Alman mühendisliği ile tasarlanmıştır.

N90 SDS Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları çoklu filtreleme sistemine sahiptir ve diğer tüm hava temizleme sistemlerinden farklı olarak, nefes hizasından kirli havayı çekecek şekilde tasarlanmıştır.

Özel geliştirilmiş çoklu filtre sistemi sayesinde bulunduğu ortamın havasını tüm zararlı bakterilerden, virüslerden, tozdan, kimyasal hava kirleticilerden ve hoş olmayan kokulardan temizler. Geniş iç mekanlar için etkili hava temizliği sağlamasından dolayı büyük odalar, açık ofisler ve geniş alanlar için idealdir.

Tasarımında kullanılan H14 HEPA filtre sayesinde havadaki 0,3 mikron ve daha büyük tüm partikülleri ultra hassas filtreleme yaparak, %99,97 verimlilikte tutma özelliğine sahiptir. Ayrıca tasarımındaki Aktif Karbon Filtre ile ortam havasındaki kokuları ve uçucu organik bileşenleri (VoC) %99 oranında azaltır.

Froumann Smart Digital Signage ile ortam havasını temizlerken digital ekranın avantajlarını kullanın.

Digital Signage

Digital Signage yazılımına sahip modellerimizi kurumsal bilgilendirme ekranınız olarak kullanabilirsiniz. Tek bir bilgisayar üzerinden firmanızın tüm cihazlarına aynı anda uzaktan erişim sağlayarak göstermek istediğiniz içerikleri gün ve saat bazında özel program oluşturarak oynatabilir; her bir cihaz için gruplandırma veya sınıflandırma yaparak farklı alanlardaki cihazlarınızda farklı içerikler gösterebilirsiniz.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

Bu sistem tüm ağ yapıları ile uyumludur ve bilinen tüm medya türlerini desteklemektedir. 24 saat kesintisiz olarak çalışabilmektedir

SDS modellerimizde 24” LG marka yüksek çözünürlüklü LCD ekran ve cihaz içerisine entegre edilmiş yüksek performanslı bir bilgisayar kullanılmaktadır. 16,2 milyon renk ve 250 nits parlaklık oranıyla gerçeğe yakın bir görüntü elde edilmektedir.

Ofis, Mağaza, Ev

230 VAC, 50/60 Hz şebeke gerilimi ile çalıştığından ofislerde, ev ve benzeri her alanlarda kullanılabilir. Düşük güç tüketimi sayesinde enerji tasarrufu sağlar.

Ürün Özellikleri Tablosu N90 SDS

GENEL ÖZELLİKLERN90 SDS
Maksimum Kullanım Alanı600 m3
200 m2 (3m tavan yüksekliğine göre)
Digital Signage24 inç LG LCD
Kontrol PaneliTouch Control
Hız Kontrol Seçeneği5 Steps Control
Boyutlar580x580x1650mm
RenkSiyah
Tekerlekli Ayaklar
Dokunmatik Ekran
Uzaktan Kumanda
Filtre Doluluk Göstergesi
Çocuk Kilidi
SertifikalarCE, CB, EMC, RoHS, Eurovent, ECARF

FİLTRE ÖZELLİKLERİ 
Hepa FiltreH14 h:200 mm
F8 Partikül Filtresi
Karbon Filtre

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Gerilim220-240V, 50/60 Hz
Fan MotorCentrifugal AC
Ses Seviyesi57 dB(A)
Güç140 W/H
SDS Güç Tüketimi55W/H
Gövde MalzemesiCam/Sac Metal
Debi600m3/H
Ağırlık96 kg
Sızıntı Testi
EN 1822 Sınıflandırması
CADR (Partikül- PM2,5)845 cfm
CADR (Sigara Dumanı)1389 cfm

HEPA H14

Hepa filtreler, 0,3 mikron’a kadar zerrecikleri tutma özelliğine sahiptir bu sebeple %99.97’e kadar ultra hassas filtrasyon kalitesi sağlar. Çok yüksek verimlilikte hava kalitesi elde ederek havada bulunan uçucu organiklerin yüzde 99’undan fazlasını azaltır. Bulunduğunuz ortamın havasında virüs, bakteri, toz böcekleri gibi tüm zararlıları filtreler.

KARBON FİLTRE

Aktif karbonlar, uçucu organik bileşikleri (VOC), kokuları ve diğer gaz halindeki kirleticileri havadan ayrıştırabilecek özelliklere sahiptirler. Dış ortama salınan uçucu organik bileşikleri filtrelemek, ayrıca, sigara dumanının kokusu gibi havada bulunan kokuları gidermek içinde kullanılmaktadır.

F8 PARTİKÜL

FİLTRESİ

HEPA filtre öncesinde daha büyük partikülleri filtrelemek ve Hepa filtrenin kullanım ömrünü uzatmak için kullanılır. Bu filtre ön filtreleme yaparak hava kalitesini arttırır.

Hava Temizleme Verileri

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Cihazları yapılan ölçümler sonucunda yarım saatte 50m2 alan içerisindeki pm 2,5 partikülleri 35 mikrogram/ m3’den 5 mikrogram/m3’e düşürmektedir.