FROUMANN MED

Froumann Smart Med Cihazlarının Farkı

Froumann ürünlerinin geliştirilmesindeki öncelikli amaçlardan biri de Sağlık Hizmeti İlişkili Enfeksiyonların (SHİE) önlenmesidir.

Hastalık ve ölüm oranlarında artışlara sebep olması, yaşam kalitesi üzerine etkisi, maliyeti, antibiyotik direnci gelişimine katkısı ve getirdiği ek sağlık hizmeti yükü yanı sıra sağlık hizmetlerine toplumun güvenini olumsuz etkilemesi ve hukuksal boyutu ile de Sağlık Hizmeti İlişkili Enfeksiyonlar önemli bir halk sağlığı sorunudur.

Froumann H14 Sınıfı Yüksek Verimli HEPA filtreli taşınabilir cihazların kullanımı ile ortamdaki enfeksiyona sebebiyet veren mikrobiyal yükün azaltıldığı ve enfeksiyon riskinin önemli ölçüde ortadan kalktığı bilinmektedir.

Froumann Smart Med serisi hava temizleme cihazları 300 m³/h, 600 m³/h ve 1.750 m³/h olmak üzere 3 farklı kapasitede, kullanıldığı alanların havasını filtrelemek için tasarlandı.

MED serisi PM1, PM2.5 ve PM10 boyutlarındaki partikülleri ölçümleme, hava kalitesini algılama, tüm filtreler için doluluk seviyesini gösterme, haftalık ve günlük zamanlama özelliğine sahip smart ekranlara sahip.

N90 Smart MED ve N100 V Smart MED modellerinde bulunan Antibakteriyel ve Antiviral özelliğe sahip F9 filtre ve tüm modellerdeki Antibakteriyel ve Antifungal özellikte H14 HEPA filtre, bakterileri yok ediyor.

Antibakteriyel dış gövdesi ve beyaz tasarımı ile özellikle hastaneler ve poliklinikler için üretilen Froumann Smart MED ailesi, diğer Froumann cihazları gibi sessiz ve güçlü motoru ve geniş alanlı filtreleri sayesinde bulunduğu alanlardaki havayı kısa süre içinde etkili bir şekilde temizliyor.

Froumann Hava Temizleme Cihazları aynı zamanda Avrupa Alerji Araştırma Enstitüsü ECARF’tan sertifikalıdır.

Kalitesi ve etkinliği bilimsel araştırmalar ve testler ile kanıtlanan Froumann Smart MED ailesi, alt yapı değişikliği ve kurulum gerektirmeksizin tüm sağlık birimlerinde kullanılmak için uygundur.

N80 MED Hava Temizleyici

N80 MED

N80 MED Ürün Özellikleri

N90 MED

N90 MED Ürün Özellikleri
N90 MED Hava Temizleyici
N100 MED Hava Temizleyici

N90 MED

NELERİ TEMİZLER?
N100-V Smart Sds Hava Temizleme Cihazı Neleri Temizler?
N100 MED Hava Temizleyici

N100 MED

N100 MED Ürün Özellikleri

Bilgi Al!