NELERİ TEMİZLER?
neleri temizler
KİRLİ HAVAYI NEFES HİZASINDAN ÇEKEN
TASARIM HAVADAKİ PARTİKÜLLERİ
YERE İNMEDEN %99,995 ORANINDA AZALTIYOR.

FİLTRELER

Havayı temizlemenin en sağlıklı yöntemi

F8 ÖN FİLTRE
HEPA filtre öncesinde daha büyük partikülleri filtrelemek ve HEPA filtrenin kullanım ömrünü uzatmak için kullanılır.
KARBON FİLTRE
Aktif karbon filtreler uçucu organik bileşikleri (VOC-Volatile Organic Compound), kokuları ve diğer gaz halindeki kirleticileri havadan ayrıştırarak filtreleyecek özelliğe sahiptir. Havada bulunan kötü kokuları giderir.
H14 HEPA FİLTRE
Cihaz kapasitesine uygun en geniş filtrasyon alanına sahip EN-1822 standardına uygun ve Eurovent sertifikalı H14 HEPA filtrelerimiz ön filtreden geçen daha küçük boyuttaki partikülleri %99.995 oranında tutar.

KULLANIM ALANLARI

SAĞLIK
EĞİTİM
AÇIK OFİSLER
PERAKENDE
OTEL & RESTORAN
KAMU ALANLARI
ÜRETİM ALANLARI
SPOR SALONLARI

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kınay Group, HEPA H14 sınıfı filtreli Profesyonel Hava Temizleme Cihazları Froumann ile çalışma ortamında güvenli nefes alanı oluşturuyor. Froumann’ın havayı nefes hizasından çeken tasarımı ve Nanoseal teknolojisi çalışanlar için temiz havaya sahip bir iş yeri demek.

Uzun araştırmalar sonucu ofisinin havasındaki bulaşıcı partiküllerden kurtulmak için HEPA filtreli Profesyonel Hava Temizleme cihazı. Froumann N90’ı tercih eden Hakanlar Mimarlık kurucu ortaklarından Hakan Bahçetepe iş yerinde güvenli nefes alanı ve sağlıklı bir hava yaratıyor, çalışanları ile bir nebze de olsun özgürlüklerine kavuşmanın tadını çıkarıyor.

Cerrahpaşa Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları bölümünden Öğr. Gör. Doğan Çakan, HEPA filtreli profesyonel hava temizleme cihazı Froumann N80 ile güvenli nefes alanı yaratmanın hem hekimler hem de hastalar için çok faydalı olduğunu ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı yarattığını anlatıyor.

FAYDALI BİLGİLER

İş Yerinizin Neden Hava Kalitesi Monitörüne İhtiyacı Var?

İş Yerinizin Neden Hava Kalitesi Monitörüne İhtiyacı Var?

İş yerinizdeki iç mekân hava kalitesini iyileştirmek, herhangi bir işletme için en önemli öncelik olmalıdır. Kötü hava kalitesi birçok sağlık sorununa yol açabilir ve çalışanlarınızın genel sağlığını ve üretkenliğini olumsuz etkileyebilir. Bu makalede, iç mekân hava...

Ofislerde İç Hava Kalitesi

Ofislerde İç Hava Kalitesi

  Hava Kirliliğinin İnsan Sağlığına Etkileri Araştırmalar, hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz iş yerlerinde hava kalitesinin sağlığımız üzerinde büyük bir etkisi olduğunu gösteriyor. Sağlığımıza zarar veren çeşitli gazlar ve partikül ölçekli kirleticilerle...

Hava Temizleme Cihazları Çocuk Gelişimini Nasıl Etkiler?

Hava Temizleme Cihazları Çocuk Gelişimini Nasıl Etkiler?

Hava kirliliği, 7’den 70’e herkesi etkileyen bir sorun olup özellikle çocukların da gelişimini olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Öyle ki Dünya Sağlık Örgütü tarafından açıklanan bilgiler 15 yaşın altındaki çocukların %93’ünün her gün kirli hava soluduğu için...

Bilgi Al!

WhatsApp ile iletişime geç