+90 212 801 19 15
bilgi@froumann.com

DIGITAL SIGNAGE NEDİR?

Ağ üzerinden yönetebildiğiniz, iş ve pazarlama modelinize göre kurumsal bilgilendirmeleri ve reklamlarınızı dinamik olarak ziyaretçiyle paylaşabildiğiniz ekranlardır.

‘Digital Signage’ ile işletmenize ait reklamları özgürce yayınladığınız kendinize ait bir televizyon kanalınıza sahip olacaksınız.

Etkili Bir Pazarlama Aracı

Ziyaretçiler mağazanızı veya işletmenizi ilk kez ziyaret ettiklerinde, tüm marka ve hizmetlerinizden haberdar olmayabilirler.

‘Digital Signage’ sistemleri düzenlemiş olduğunuz kampanyaları, ürünlerinizi, planladığınız etkinlikleri ve markalarınızı ekranlarda etkileyici şekilde tanıtmanıza olanak tanır.

Akıllıdır, takip gerektirmez. İstediğiniz saat veya günde otomatik olarak reklamlarınızı değiştirir. İçeriği takip etmek için başında beklemek zorunda kalmazsınız.

BASILI REKLAMLARDAN FARKI NEDİR?

Broşür, poster vb. gibi baskı maliyeti yoktur.

Dikkat çekicidir; hedef kitlesine göre doğru hazırlanmış bir video kimi zaman dünyanın en nadide sanat eserinden bile daha çok ilgi çekebilir.

Sürdürülebilirdir, şirketinizde kullandığınız diğer teknolojilerle adapte olabilir.

Uygulama için harcanan zamandan tasarruf sağlar.

Yönetilebilirdir; uzmanlık gerektirmeden kolaylıkla içeriklerinizi uzaktan güncellemenize ve gösterim zamanlarını planlamanıza olanak tanır.

Dinamiktir, yani tek bir görsel üzerinden reklam kampanyanızı yönetmek zorunda kalmazsınız.

Hızlı bir çözümdür; birkaç tıkla kampanyalarınızı, ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Neler Yayınlayabilirsiniz?

Reklam ve bilgilendirme amaçlı ürettiğiniz tüm dijital medyayı yayınlayabilirsiniz. Video, resim, web sitesi, yazılı ve sesli bilgilendirmeler ve hatta canlı yayınlar. Hava durumu, finansal veriler, takvim saat ve daha birçok araçla içeriklerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Başta perakende olmak üzere bankacılık, sağlık, eğitim, yeme-içme, otelcilik, inşaat, ulaşım ve medikal gibi neredeyse tüm sektörlerin vazgeçilmezidir.

Kamu kurum ve kuruluşları faaliyetlerini ve çalışmalarını duyurabilmek, bilinçlendirici ve eğitici yayınlar yaparak toplumun her kesimine ulaşmak için en doğru mecra olarak görmektedir. Kamuya açık alanlarda yapılan görsel reklamlar ilgiyle takip edilmektedir.

SÜREKLİ KAZANDIRAN BİR ÇÖZÜM

Kendinize ait bir televizyon kanalınız var. Birçok marka ile çalışıyorsunuz veya çalışmak istiyorsunuz. Peki ya onlarda reklamlarını sizin sayenizde daha büyük kitlelere duyurmak
istiyorsa?

Bu durumda herkes için faydalı bir iş modeli ortaya çıkıyor. Sizde reklam vermek isteyenlere kanalınızda yer verirseniz, yatırım maliyetlerinizi artan ürün satışlarınızdan elde ettiğiniz karın yanı sıra reklam gelirleriyle de karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Bu yönleriyle Digital Signage sürekli kazandıran ve öte yandan tasarruf sağlayan bir çözümdür.